Agata Tomaszewska - Satya sesja wizerunkowa

O mnie

Nazywam się Agata Tomaszewska, jestem założycielką przestrzeni “Satya – spotkajmy się w prawdzie”.

Już od najmłodszych lat zastanawiałam się nad istotą życia. Z początku interesowały mnie przede wszystkim zjawiska zachodzące w przyrodzie (fizyka, biologia, geologia). Później moje zainteresowania zaczęły także obejmować życie ludzkie: relacje, interakcje społeczne, środowiskowe oraz fizjologia człowieka.

To był początek, a prawdziwa przygoda zaczęła się, gdy w to wszystko włączyłam siebie.

Joga

Praktykuje jogę od ponad 10 lat. Pomimo wielu zmian życiowych, joga towarzyszy mi wiele lat. Praktykowałam w różnych miejscach i krajach. Po latach jedno z moich marzeń spełniło się,  pojechałam do Indii. Studiowałam w Sharath Yoga Centre, szkole znanej na całym świecie. To była wspaniała podróż, która trwała ponad dwa miesiące!

Terapia manualna/ Masaż

Uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii na Uniwersytecie Śląskim. Uzyskałam również tytuł technika masażysty.  Pracowałam w różnych placówkach medycznych, zbierając doświadczenie pracy z drugim człowiekiem. Łączę wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii z psychosomatyką, medytacją, obserwacją nawyków dnia codziennego i  przekonań.

Patrzę na życie całościowo, tak jak na nasze zdrowie. Podczas spotkań indywidualnych korzystam z różnych metod, które mają na celu rozluźnienie, odżywienie i poznanie przyczyny danej dolegliwości.